Back

Kurs boyunca hızlı okuma alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından eğitim alacak taktik ve tecrübelerinden faydalanacaksınız.

HAFTA İÇİ GÜNDÜZ – HAFTA İÇİ AKŞAM – HAFTA SONU SABAH – HAFTA SONU ÖĞLEN şeklinde farklı gün ve seanslarımız ile kaçırdığınız derslerinizi telafi yapabileceksiniz.

Eğitmenlerimizin sizlere vereceği taktik ve yöntemlerle YKS – LGS – ALES –DGS – KPSS gibi sınavlarda okuma hızınızı %100 arttıracak, anlama ve kavrama seviyenizi geliştirerek zamanı doğru yönetecek ve sınav stresinizi kontrol altına alarak rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Her seans öncesi eğitmenlerimiz ile göz egzersizleri yaparak göz tembelliğinizden kurtulmanızı, göz-beyin koordinasyonunuzu güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Okuma etkinliklerimiz sonrasında anlama oranınızı ölçtüğümüz alıştırma testlerimiz ile adım adım anlayarak hızlı okumanızı sağlayacağız.

Hızlı okuma eğitim içeriğimiz ile sizlere hızlı okuma tekniklerini öğreteceğiz, bu teknikleri düzenli egzersizler yaparak eğlenerek hayat boyu sürdürebileceğiniz yeni bir okuma alışkanlığına dönüştürüyoruz.