Tam 650 saatlik bir yoğun eğitim programımız mevcuttur. Bu 650 saatlik yoğun eğitim programı ile DGS’ye tam anlamıyla hazır olacaksınız.

Eğitimin yoğun olmasının sebebi, DGS’nin zamana dayalı olması ve adayların en çok zaman konusunda sorun yaşamasıdır.

Zamanımız değerli. Neden zamanımızla kumar oynayalım ki?

Bol pratik yapma şansı bulacağınız bu eğitimle kazanacaksınız! 

Dersler tamamen yeni nesil soru tipleriyle hazırlanmış FASİKÜLLER ile işlenecektir. Matematik ve geometri derslerinde işlenecek sorular, fasiküllerimizde mevcuttur.  Bu sayede yeni bir defter kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Derslerin fasiküller üzerinden işlenmesi zaman kaybı yaşamaktan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca derslerimiz tamamen sınava yönelik işlenmektedir. Bu sebeple derslerimizde öğrencilere gerçek sınav formatında sorulan soruların metotları öğretilecektir. 

Her konu işlendikten bir ay sonra normal seansınızdan farklı bir saatte tekrar dersimiz işlenmektedir. Böylece bir konuyu ekstra vitamin derslerimize katılarak iki kez dinleyebilirsiniz.

Konuların pekişmesini sağlamak adına tekrar yapmak, büyük önem taşımaktadır. Ekstra vitamin dersleri sayesinde konularınızı pekiştirebilirsiniz. Böylece kalıcı bir öğrenme gerçekleştirmiş olacaksınız.

Amacımız, sizleri DGS’ye tam anlamıyla hazır hale getirmek!

Türkiye’nin en çok satan DGS yayını Tasarı Yayınları’ndan tam  21 kaynak !

Kurs dönemi boyunca yaklaşık 40 bin soruluk 21 kaynak alırsınız. Böylece ekstra yayın almaya ihtiyacınız kalmaz.

Kaynaklarımızın içinde konu anlatım kitaplarımız, soru bankalarımız, ders fasiküllerimiz ve deneme setlerimiz mevcuttur. Hepsi sizler için özenle hazırlanmıştır ve sınav formatında sorular içermektedir.

Geçtiğimiz yıllarda DGS’de pek çok soru yakaladığımız yayınlarımız sayesinde DGS’ye hazır olacaksınız!

Türkiye’nin en başarılı DGS yayını olan Tasarı Yayınlarından tam 32 adet deneme sınavı ile kendinizi defalarca ölçebilirsiniz!

Bu denemelerden 15 tanesi Türkiye geneli, 7 tanesi bireysel, 6 tanesi konu tarama, 4 tanesi de kurum içi denemelerdir.

Ayrıca Türkiye Geneli deneme sınavlarımıza 10 bin civarında kişi katılır. Böylece rakipleriniz arasında nerede olduğunuzu görür, buna göre çalışmalarınıza yön verirsiniz.

Unutmayın, başarı tesadüf değildir. 

Bir öğrencinin başarılı olabilmesi yolundaki en önemli etkenlerden biri de hiç şüphesiz ki rehberlik hizmetidir.

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel çalışma programı hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Tercih döneminde dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşmenizi sağlarız.

ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZANDIĞI BÖLGELERİN YÜZDELİK DAĞILIMI

 • Ege Bölgesi Yüzde
 • Marmara Bölgesi Yüzde
 • Akdeniz Bölgesi Yüzde
 • Karadeniz Bölgesi Yüzde
 • Diğer Bölgeler Yüzde

ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZANDIĞI BÖLÜMLERİN YÜZDELİK DAĞILIMI

 • Mühendislik
 • Hukuk
 • Sağlık
 • Eğitim
 • Diğer

Her öğrencimizin seviyesi farklıdır. Farklı seviyelerin aynı sınıfta ders işlemesi oldukça sağlıksızdır. Bu sebeple sınıflarımız öğrencilerimizin seviyelerine göre belirlenmektedir. Ayrıca sözel öğrencilerimiz için ayrı bir grubumuz mevcuttur.

Dönem boyunca sayısal ve eşit ağırlık gruplarımız haftalık süreç içerisinde 6 saat Matematik ve 2 saat Türkçe dersi ile ilerler.

Sözel gruplarımız ise 6 saat Türkçe ve 2 saat Matematik dersi ile ilerlerler. 

DGS hıza dayalı bir sınavdır ve bunun için öğrencilerin farklı soru tarzlarında farklı yöntemler öğrenmeleri önemlidir. 

Tasarı Akademi’de dönemin başından sonuna kadar Matematik derslerinize üç öğretmen, Türkçe ve Sözel Mantık derslerinize bir öğretmen girmektedir. 

Bu noktada amacımız DÖRT farklı hocanın deneyiminden ve sınava yönelik taktiklerinden faydalanabilmenizdir. Bu sayede DGS’de zaman problemi yaşamayacak ve kazanacaksınız!

Derse katılamadığınız zamanlarda eğitim danışmanlarımız sizi arayıp kaçırdığınız dersi hangi gün telafi edeceğiniz hakkında bilgi verir. Böylece hiçbir konuda eksik veya geri kalmazsınız.

Giremediğiniz dersi başka bir gün telafi etme imkanınız vardır.  Bu sayede DGS’ye daha iyi hazırlanacak ve rakiplerinizden geri kalmayacaksınız. Aksine uzman kadromuz sayesinde her zaman bir adım önde olacaksınız !

Haziran ayına geldiğinizde tüm konularınız biter ve Süper Soru Kampı’nda sınava kadar dönem başından beri gördüğünüz tüm konuları tekrar edersiniz.

Derslerimiz kamp fasiküllerimizle işlenmektedir. Bu süreçte dersler tamamen fasiküllerimizde yer alan sorular üzerinden ilerlemektedir. Bu dönemde sorulara farklı açılardan yaklaşarak çözmekte zorlandığınız sorular sizin için kolaylaşacak ve sınavda yaşayacağınız zaman kaybının önüne geçilecektir.


“ÇOK UZATMIŞSINIZ, OKUMAYA ÜŞENDİM.”

DİYORSANIZ BIRAKIN NUMARANIZI, BİZ ARAYIP ANLATALIM.

BİZ ÜŞENMEYİZ.


  Kurs Türü :

  Slide Slide

  ALACAĞINIZ KAYNAKLAR

  Türkiye'nin en iyi DGS yayını olan Tasarı Yayınları'nın Türkçe, Matematik, Geometri ve Mantık Konu Anlatım Kitapları ile hiçbir konu eksiğiniz kalmayacak.
  Geçtiğimiz yıllarda DGS'de pek çok soru yakaladığımız yayınlarımızdan olan Türkçe, Matematik, Geometri ve Mantık Soru Bankaları sayesinde DGS'ye tam anlamıyla hazır olacaksınız.
  6 Adet Matematik, 2 Adet Geometri ve 4 adet Türkçe Fasikülü ile derslerde defter tutmanıza gerek kalmayacak. Boşa zaman harcamayacaksınız.
  Sınava bir ay kala gerçekleştirdiğimiz Soru Kampı programında kullanılmak üzere, tamamen DGS'ye yönelik hazırlanmış soruların içinde bulunduğu Türkçe ve Matematik Fasikülleri sayesinde DGS'ye tam anlamıyla hazır olacaksınız.
  İzmir'in DGS'ye özel tek kursu olan Tasarı Akademi'nin DGS formatında hazırlanmış olan 6 Adet Deneme ile kendinizi deneme fırsatınız olacak.

  “İKİ YILLIK MIYDI?”

  SORULARINDAN SIKILDINIZ DEĞİL Mİ?

  BU SORUDAN KURTULMAK İSTİYORSANIZ

  NUMARANIZI BIRAKABİLİRSİNİZ.


   Kurs Türü :

   I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.