Back

Tam 650 saatlik bir yoğun eğitim programımız mevcuttur. Bu 650 saatlik yoğun eğitim programı ile DGS’ye tam anlamıyla hazır olacaksınız.

Eğitimin yoğun olmasının sebebi, DGS’nin zamana dayalı olması ve adayların en çok zaman konusunda sorun yaşamasıdır.

Zamanımız değerli. Neden zamanımızla kumar oynayalım ki?

Bol pratik yapma şansı bulacağınız bu eğitimle kazanacaksınız! 

Dersler tamamen yeni nesil soru tipleriyle hazırlanmış FASİKÜLLER ile işlenecektir. Matematik ve geometri derslerinde işlenecek sorular, fasiküllerimizde mevcuttur.  Bu sayede yeni bir defter kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Derslerin fasiküller üzerinden işlenmesi zaman kaybı yaşamaktan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Ayrıca derslerimiz tamamen sınava yönelik işlenmektedir. Bu sebeple derslerimizde öğrencilere gerçek sınav formatında sorulan soruların metotları öğretilecektir. 

Her konu işlendikten bir ay sonra normal seansınızdan farklı bir saatte tekrar dersimiz işlenmektedir. Böylece bir konuyu ekstra vitamin derslerimize katılarak iki kez dinleyebilirsiniz.

Konuların pekişmesini sağlamak adına tekrar yapmak, büyük önem taşımaktadır. Ekstra vitamin dersleri sayesinde konularınızı pekiştirebilirsiniz. Böylece kalıcı bir öğrenme gerçekleştirmiş olacaksınız.

Amacımız, sizleri DGS’ye tam anlamıyla hazır hale getirmek!

Türkiye’nin en çok satan  ve soru tutturan DGS yayını Tasarı Yayınları’ndan süper kaynaklar !

Kurs dönemi boyunca yaklaşık 40 bin soruluk  çeşitli kaynaklar alırsınız. Böylece ekstra yayın almaya ihtiyacınız kalmaz.

Kaynaklarımızın içinde konu anlatım kitaplarımız, soru bankalarımız, ders fasiküllerimiz ve deneme setlerimiz mevcuttur. Hepsi sizler için özenle hazırlanmıştır ve sınav formatında sorular içermektedir.

Geçtiğimiz yıllarda DGS’de pek çok soru yakaladığımız yayınlarımız sayesinde DGS’ye hazır olacaksınız!

Türkiye’nin en başarılı DGS yayını olan Tasarı Yayınlarından tam 15 adet Türkiye geneli deneme sınavı ile kendinizi defalarca ölçebilirsiniz!

Ayrıca Türkiye Geneli deneme sınavlarımıza 10 bin civarında kişi katılır. Böylece rakipleriniz arasında nerede olduğunuzu görür, buna göre çalışmalarınıza yön verirsiniz.

Unutmayın, başarı tesadüf değildir. 

Bir öğrencinin başarılı olabilmesi yolundaki en önemli etkenlerden biri de hiç şüphesiz ki rehberlik hizmetidir.

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel çalışma programı hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Tercih döneminde dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşmenizi sağlarız.

ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZANDIĞI BÖLGELERİN YÜZDELİK DAĞILIMI

ÖĞRENCİLERİMİZİN KAZANDIĞI BÖLÜMLERİN YÜZDELİK DAĞILIMI

Her öğrencimizin seviyesi farklıdır. Farklı seviyelerin aynı sınıfta ders işlemesi oldukça sağlıksızdır. Bu sebeple sınıflarımız öğrencilerimizin seviyelerine göre belirlenmektedir. Ayrıca sözel öğrencilerimiz için ayrı bir grubumuz mevcuttur.

Dönem boyunca sayısal ve eşit ağırlık gruplarımız haftalık süreç içerisinde 6 saat Matematik ve 2 saat Türkçe dersi ile ilerler.

Sözel gruplarımız ise 6 saat Türkçe ve 2 saat Matematik dersi ile ilerlerler. 

DGS hıza dayalı bir sınavdır ve bunun için öğrencilerin farklı soru tarzlarında farklı yöntemler öğrenmeleri önemlidir. 

Tasarı Akademi’de dönemin başından sonuna kadar Matematik derslerinize üç öğretmen, Türkçe ve Sözel Mantık derslerinize bir öğretmen girmektedir. 

Bu noktada amacımız DÖRT farklı hocanın deneyiminden ve sınava yönelik taktiklerinden faydalanabilmenizdir. Bu sayede DGS’de zaman problemi yaşamayacak ve kazanacaksınız!

Derse katılamadığınız zamanlarda eğitim danışmanlarımız sizi arayıp kaçırdığınız dersi hangi gün telafi edeceğiniz hakkında bilgi verir. Böylece hiçbir konuda eksik veya geri kalmazsınız.

Giremediğiniz dersi başka bir gün telafi etme imkanınız vardır.  Bu sayede DGS’ye daha iyi hazırlanacak ve rakiplerinizden geri kalmayacaksınız. Aksine uzman kadromuz sayesinde her zaman bir adım önde olacaksınız !

Haziran ayına geldiğinizde tüm konularınız biter ve Süper Soru Kampı’nda sınava kadar dönem başından beri gördüğünüz tüm konuları tekrar edersiniz.

Derslerimiz kamp fasiküllerimizle işlenmektedir. Bu süreçte dersler tamamen fasiküllerimizde yer alan sorular üzerinden ilerlemektedir. Bu dönemde sorulara farklı açılardan yaklaşarak çözmekte zorlandığınız sorular sizin için kolaylaşacak ve sınavda yaşayacağınız zaman kaybının önüne geçilecektir.


“ÇOK UZATMIŞSINIZ, OKUMAYA ÜŞENDİM.”

DİYORSANIZ BIRAKIN NUMARANIZI, BİZ ARAYIP ANLATALIM.

BİZ ÜŞENMEYİZ.


  Kurs Türü :

  ALACAĞINIZ KAYNAKLAR

  Eğitiminizin ilk üç haftası matematik temelinizi oluşturmak adına yapacağımız Sıfır Matematik eğitimi için alacağınız bu kaynak sayesinde artık temel eksiği sorununuz olmayacak!
  Matematik, Geometri ve Türkçe Fasikülü ile derslerde defter tutmanıza gerek kalmayacak. Boşa zaman harcamayacaksınız.
  Geçtiğimiz yıllarda DGS'de pek çok soru yakaladığımız yayınlarımızdan olan Türkçe, Matematik, Geometri ve Ekstra Soru Bankaları sayesinde DGS'ye tam anlamıyla hazır olacaksınız.
  Derslerde kullandığınız fasiküllerin haricinde tekrar ve pratik amaçlı kullanabileceğiniz Türkçe ve Matematik Defter Soru bankaları!
  Gerçek DGS formatına uygun Problemlerin İlacı Soru Bankası sayesinde matematiğin en önemli konularından olan problemler artık sizin için problem olmayacak!
  Türkiye'nin en iyi DGS yayını olan Tasarı Yayınları'ndan Ekstra Vitamin Derslerine özel Cebir, Sayılar, Problemler, Sayısal Mantık, Geometri ve Üçgenler olmak üzere tam 6 fasikül!
  Sınava bir ay kala gerçekleştirdiğimiz Soru Kampı programında kullanılmak üzere, tamamen DGS'ye yönelik hazırlanmış soruların içinde bulunduğu Türkçe ve Matematik Fasikülleri sayesinde DGS'ye tam anlamıyla hazır olacaksınız.
  İzmir'in DGS'ye özel tek kursu olan Tasarı Akademi'nin DGS formatında hazırlanmış olan Deneme setimiz ile kendinizi deneme fırsatınız olacak.

  “İKİ YILLIK MIYDI?”

  SORULARINDAN SIKILDINIZ DEĞİL Mİ?

  BU SORUDAN KURTULMAK İSTİYORSANIZ

  NUMARANIZI BIRAKABİLİRSİNİZ.


   Kurs Türü :

   I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.