Back

Değerli DGS Şampiyon Adayı, sana özel olarak hazırladığımız Süper Soru Kampı içeriğimizde bugüne kadar elde ettiğin tüm kazanımları  güçlendireceğini ve kalıcı hale getireceğini umuyoruz. Süre sorunumuzu ortadan kaldıracak hıza ulaşacağın Süper Soru Kampında her hafta bol bol farklı soruları çözeceğiz ve pratik yaparak gücüne güç katacağız.

Sınava hazırlık yaptığın bu son süreçte her hafta yapman gereken ne varsa Süper Soru Kampında görecek ve uygulayacaksın. “Peki neler ekledik kampa?” diyecek olursan şöyle anlatalım; 8 saatlik ana derslerinizde tüm konular en baştan başlayacak ve soruların en hızlı çözüm tekniklerini öğreneceksiniz. Ana dersleriniz dışında pek çok ekstra dersleriniz olacak. Ekstra derslerimiz tüm konuların başında gelen Cebir ile başlıyor. Ayrıca problemleri problem olmaktan çıkartacak dersleri de programa dahil ettik. Olmazsa olmazımız olan Sayısal Mantık dersleriyle artık süre sorunu yaşamayacağımızı biliyoruz ve son olarak Geometri dersleriyle de sınavdaki netlerini taçlandıracağına eminiz. Aynı zamanda Gözel Mantık (Sözel Mantık) ve Paragrafın Şifreleri dersleri Türkçe’de hatasız ilerlememizi sağlayacak.

Şimdi programına bir göz atalım ve neler yapacağız birlikte inceleyelim:


CEBİR PLUS


Cebir Plus dersleriyle 2 saat işlem yeteneğini güçlendirecek ve hızımızı x2 yapacağız.


PROBLEMSİZ PROBLEMLER


Problemsiz Problemler dersleriyle 2 saatlik dilimde denklemi doğru kuracak, en çok soru gelen konudan soru kaçırmayacağız.


MANTIKMATİK


Mantıkmatik dersleriyle her hafta 2 saat boyunca  kısa yolları öğrenecek ve yeni nesil sorular çözeceğiz.


MULTİGEOMETRİ


Multi Geometri dersleriyle her hafta 2 saatimizi dolu dolu geçirerek herkesin soru kaçırdığı alanda hatasız ilerleyeceğiz.

DGS’de sadece matematik yaparak iyi üniversite elde etmenin kolay olmaması, son 3 yılda gelen Türkçe sorularının başarıyı belirleyen en temel faktör olması ve gitgide artan Türkçe katsayısı ile vazgeçilmez konuma ulaşan Türkçe sorularında artık başarılı olacaksın. Nasıl mı? Hemen bahsedelim:

Her hafta Paragrafın Şifreleri derslerinde ikişer saat boyunca sınavda en çok soru gelen  konuları  derinlemesine inceleyeceğiz ve pratik çözüm metotlarıyla kısa sürede büyük hız kazanacağız. “Ben bu bölümü boş bırakıyorum.” dediğin Sözel Mantık sorularını artık her hafta iki saat sürecek Gözel Mantık dersleriyle tamamen dolduracaksın! Bu derslerde göreceğin teknikler ve yöntemlerle hem hızlı olacak hem de doğruya ulaşacaksın.

Süper Soru Kampı Ana Dersleri: 32 Saat

Cebir Plus: 8 Saat
Problemsiz Problemler: 8 Saat
Mantıkmatik: 8 Saat
Multi Geometri: 8 Saat
Paragrafın Şifreleri: 8 Saat
Gözel Mantık: 8 Saat

Deneme Sınavları: 18 saat

DGS Semineri: 2 Saat

Soru Çözümü ve Rehberlik: 20 Saat

TOPLAM = 120 SAAT 

MATEMATİK KAMP FASİKÜLÜ-1

MATEMATİK KAMP FASİKÜLÜ-2

TÜRKÇE KAMP FASİKÜLÜ

7 UĞURLU DENEME SETİ


AYRICA SÜPER SORU KAMPI BOYUNCA

HAFTADA 2 TOPLAMDA TAM 8 ADET TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI

İLE SINAVA HAZIR HALE GELECEKSİNİZ!


DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİRSİNİZ

    Kurs Türü :