Back

DUYURU

Değerli Öğrencimiz, COVID-19 sürecinden ötürü psikolojisi eğitime devam etmeye uygun olmayan, süreçten fazla etkilenen öğrencilerimiz için sözleşmelerimizde yer almamasına rağmen kursumuz tarafından ödemelerine devam etmek koşuluyla Kayıt Dondurma imkanı sunulmuştur.

Kayıt dondurduğunuzda  kalan ödemelerinize aynı şekilde devam edersiniz. Bir sonraki eğitim-öğretim döneminde 15 Mart 2021’den itibaren kursunuza kaldığınız yerden başlayabilirsiniz. 15 Mart 2021 tarihinden daha erken kursa başlamak isteyen öğrenciler (Ekim Grubu veya Ocak Grubu ile en baştan başlamak isteyenler) sadece aradaki ücret farkını ödeyerek başlayabilir.

Örneğin; 15 Mart’tan sonra değil de tekrar en başından 2020 Ekim ayında başlamak isteyenler Ekim-Kasım-Aralık-Ocak-Şubat ayı ücretlerini (2500 TL) ödemekle yükümlüdür. Veya seneye 2021 Ocak ayında başlamak isteyenler Ocak-Şubat ayı ücretlerini (1500 TL) ödemekle yükümlüdür. Fakat bu sene kaldığı yerden seneye (15 Mart 2021) devam etmek için kaydını donduranlar seneye herhangi bir ücret ödemezler. Sadece bu yıl almış oldukları kaynaklarını tekrar almak isterlerse bunun ücreti olan 500 TL’yi öderler. Bu süreçte bizim önerimiz kursa devam etmenizdir fakat hiçbir şekilde derslerine odaklanamayan öğrencilerimizi de düşünmek zorunda olduğumuzun farkındayız. Hep beraber bu süreci atlatıp güzel ve sağlıklı günlere kavuşmayı gönülden temenni ederiz.

Kursumuzun sunmuş olduğu bu imkandan faydalanarak kaydını dondurmak isteyen öğrenciler tasari@izmirtasari.com mail adresine İsim Soyisim T.C. Kimlik No ve bu sayfada yazılı tüm metni kopyalarak gönderebilir.