Back

Adres

İsmet Kaptan Mah. Hürriyet Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi No:8 Kat:5 Çankaya/İzmir (Eski İtfaiye Durağı Yanı)

NUMARANIZI BIRAKIN
SİZİ ARAYALIM

  Kurs Türüni Seçiniz :

  ŞUBEMİZE NASIL GELEBİLİRSİNİZ ?

  İzban’a veya İzmir Metro’ya ulaşımınız olan her yerden öncelikle Çankaya Metro İstasyonu’na gelin. Çankaya metroda indikten sonra ise eski itfaiye durağına doğru  5 dk yürüyüp kolayca kursumuza gelebilirsiniz. Tam olarak Kaya Prestige Oteli’nin çaprazında, Acarlar ve Konyalı’nın olduğu sokakta Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. kattayız.

  Birkaç kısa tarif 🙂

  Bornova merkezden  63 numaralı otobüse binip çocuk hastanesi durağında indiğinizde hemen yan tarafta Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta Niyazi Ersoy İş Merkezi’nin 5. katındayız.

  Bornova Metro İstasyonu’ndan bindiğinizde ise Çankaya İstasyonu’nda inerek 5 dakika sonra kursumuzda olabilirsiniz.

  Karşıyaka İskele’den 121 numaralı otobüsü kullanarak, İzban ile Halkapınar’dan aktarma yapıp Çankaya Metro İstasyonu’nda inebilirsiniz. İndikten sonra eski itfaiye durağına doğru 5 dk yürüyün. Acarlar ve Konyalı‘nın olduğu sokakta,  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta Niyazi Ersoy İş Merkezinin 5. Katındayız.

  Şirinyer Aktarma İstasyonu’ndan kalkan 70 numaralı otobüse binerek kent müzesi durağında inebilirsiniz. Ayrıca Şirinyer’den ve Buca’dan, gelen bütün otobüslerden Çankaya Metro’da veya kent müzesi durağında inip kursumuza gelebilirsiniz. Çankaya Metroya 5 dk, kent müzesi durağına 2 dk mesafedeyiz.  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzaktayız.

  Gaziemir’den gelen 90 numaralı otobüsü kullanarak kent müzesi durağında inebilirsiniz. Ayrıca, Gaziemir İzban İstasyonu’ndan, Halkapınar’a gelip İzmir Metro’ya geçerek Çankaya Metro İstasyonu’na gelin. Daha sonra OLBİM bilgisayara doğru 5 dk yürüyün. Caddeyi Kaya Prestige Oteli’ne doğru takip ettiğinizde 200 metre sonra, sol tarafta Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. kattayız. Bulunduğumuz sokakta Acarlar, Konyalı ve İl Sağlık Müdürlüğü de bulunuyor.  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzaktayız.

  Çiğli’den 802 numaralı otobüsü kullanarak gelebilirsiniz. Çocuk Hastanesi durağında indiğinizde, durağın hemen yan tarafında  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzaktayız.

  Ayrıca İzban’dan Halkapınar istasyonuna gelip oradan İzmir Metro’yu kullanarak Çankaya’da inebilirsiniz. İndikten sonra eski itfaiye durağına doğru 5 dk yürüdüğünüzde  Acarlar ve Konyalı’nın olduğu sokakta Niyazi Ersoy İş Merkezinin 5. katında bizi bulabilirsiniz.

  Balçova’dan Fahrettin Altay Aktarma İstasyonu’na ulaşın. Daha sonra İzmir Metro’yu kullanarak Çankaya Metro’ya gelin. Metroda indikten sonra eski itfaiye durağına doğru 5 dk yürüyün. Kaya Prestige Oteli’nin çaprazında Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. Kattayız. Ayrıca 169 Numaralı otobüsü kullanarak Konak’a gelip, Konak’tan da kursumuza ister metroyla ister 10 dk yürüyerek gelebilirsiniz.  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzaktayız.

  Narlıdere’den 554 numaralı otobüsle Konak’a gelin. Konak’ta indikten sonra ister yürüyerek ister metroyu kullanarak kursa gelebilirsiniz. Ayrıca Narlıdere’den Fahrettin Altay Aktarma İstasyonu’na gelip oradan İzmir Metro’yu kullanarak Çankaya’da inebilirsiniz. Çankaya’da indikten sonra eski itfaiye durağına doğru 5 dk yürüyün. Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta Hürriyet Bulvarı Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. kattayız.

  Bostanlı’dan 121 numaralı otobüsü kullanarak, çocuk hastanesi durağında inebilirsiniz. İndiğinizde hemen durağın yan tarafında  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta Niyazi Ersoy İş Merkezi’ni göreceksiniz. Bu iş merkezinin 5. katında bizi bulabilirsiniz.

  765 numaralı otobüse binip son durakta indiğinizde Evka-3 Metro durağından Çakanya’ya İzmir Metroyu kullanarak gelebilirsiniz. Çankaya’da indikten sonra Hürriyet Bulvarından Basmane yönüne doğru 200 metre yürüdüğünüzde Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta sol tarafta Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. katta bizi bulabilirsiniz.

  İzban’la Halkapınar İstasyonu’na gelin, İzmir Metro’ya geçin. Daha sonra Çankaya’da inerek kolay bir şekilde kursumuza gelebilirsiniz. İndikten sonra eski itfaiye durağına doğru 5 dk yürüyün.  Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. Kattayız.

  Torbalı’dan İzban’a ulaşıp Halkapınar İstasyonu’ndan İzmir Metro’ya geçerek Çankaya Metro İstasyonu’nda inin. Eski itfaiye durağının oraya doğru 5 dk yürüyün. Kaya Prestige Oteli’ni gördükten sonra sol çaprazında, Hilton Otelinin arkasındaki caddede, Behçet UZ Çocuk Hastanesine 100 m uzakta Niyazi Ersoy İş Merkezi 5. kattayız.