Back

KURS ÖZELLİKLERİMİZ

Kursumuz yoğun eğitim programı ile İzmir birincisi! Eğitimin yoğun olmasının sebebi, KPSS’nin son yıllarda atama puanlarının çok yükselmesidir. Bu nedenle tüm öğrencilerimizin çok daha iyi puan almalarının tek yolu yoğun bir eğitimden geçmektedir. Yüksek ders saati ile 85 ve üstü puanlar almanızı sağlıyoruz.

Derslerden sonra anlamadığınız ve eksik olduğunuz konuları tekrar etme fırsatı elde edeceksiniz.

Haftanın 6 günü 09.00 – 17.30 saatleri arasında istediğiniz zaman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir, bire bir alabilirsiniz.

Tam 30 adet deneme sınavı ile kendinizi defalarca ölçün!

Kurs boyunca alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimizden eğitim alacak, her birinin tecrübelerinden ayrı ayrı faydalanacaksınız. Öğretmenlerimizin sizlere vereceği taktik ve yöntemlerle nokta atışı dediğimiz tüyolar yakalayacaksınız!

En başarılı yayınlardan soru çözerek kendinizi geliştireceksiniz.

Matematik derslerimizde soru yazmakla vakit kaybetmeyeceğiniz ders içi özel fasiküllerimiz kullanılacaktır. Böylece derslerde zamandan kâr etmenin yanında ekstra defter taşımak zorunda kalmayacaksınız. Diğer derslerimizde ise konu anlatım ve yaprak test sistemi ile eğitim sürdürülecektir.

Sınırsız kaynak ile tüm konuları pekiştireceksiniz.

Uzaktan eğitim ile tüm dokümanlara ulaşabileceksiniz.

KPSS’ye son 1 ay kala Genel Tekrar Kampı başlayacaktır. Kamp ile hem konu tekrarı yapılır hem de bol bol soru çözerek öğrenciler sınava hazır hale getirilir.

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel program hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Sınav Stratejileri, Sınav Taktikleri, Sınav Stresi gibi konular üzerine yapılacak olan KPSS Motivasyon Seminerleri ile öğrencilere psikolojik boyutta yardım edilerek öğrencilerin sınava adapte olmaları sağlanacaktır.

Dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve doğru tercih yapmanızı sağlarız.

KAYIT İÇİN ACELE EDİN!

%20 İNDİRİMLİ ERKEN FİYATLARIMIZI KAÇIRMAYIN!

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİRSİNİZ

    Kurs Türü :