KURS ÖZELLİKLERİMİZ

Tam 280 Saat eğitimle İzmir birincisi! Eğitimin yoğun olmasının sebebi, KPSS’nin son yıllarda atama puanlarının çok yükselmesidir. Bu nedenle tüm öğrencilerimizin çok daha iyi puan almalarının tek yolu yoğun bir eğitimden geçmektedir. Yüksek ders saati ile 85 ve üstü puanlar almanızı sağlıyoruz.

Kurs boyunca alanında uzmanlaşmış öğretmenlerimizden eğitim alacak, her birinin tecrübelerinden ayrı ayrı faydalanacaksınız. Öğretmenlerimizin sizlere vereceği taktik ve yöntemlerle nokta atışı dediğimiz tüyolar yakalayacaksınız!

Matematik derslerimizde soru yazmakla vakit kaybetmeyeceğiniz ders içi özel fasiküllerimiz kullanılacaktır. Böylece derslerde zamandan kâr etmenin yanında ekstra defter taşımak zorunda kalmayacaksınız. Diğer derslerimizde ise konu anlatım ve yaprak test sistemi ile eğitim sürdürülecektir.

KPSS’ye son 1 ay kala Genel Tekrar Kampı başlayacaktır. Kamp ile hem konu tekrarı yapılır hem de bol bol soru çözerek öğrenciler sınava hazır hale getirilir.

Sınav Stratejileri, Sınav Taktikleri, Sınav Stresi gibi konular üzerine yapılacak olan KPSS Motivasyon Seminerleri ile öğrencilere psikolojik boyutta yardım edilerek öğrencilerin sınava adapte olmaları sağlanacaktır.

AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN NUMARANIZI BIRAKABİLİRSİNİZ

    Kurs Türü :