Back

DGS KURSU ÖZELLİKLERİMİZ

Tam 650 Saat eğitimle İzmir birincisi! Eğitimin yoğun olmasının sebebi, DGS’nin zamana dayalı olması, yani adayların en çok zaman konusunda sorun yaşamasıdır. Bol pratik yapma şansı bulacağınız bu eğitimle kazanacaksınız!

Matematik konusundaki özgüvensizliği yok eden, işlem hatasını sıfıra indiren program. Bir şeyleri bildiğinizi kabul ederek değil, sıfırdan her şeyi öğreterek hazırlıyoruz. Böylece matematikten korkmayacaksınız!

Dönem boyunca sayısal gruplarımız haftalık süreç içerisinde 6 saat Matematik ve 2 saat Türkçe dersi, sözel gruplarımız ise 6 saat Türkçe ve 2 saat Matematik dersi ile ilerlerler.

Tasarı’da dönemin başından sonuna kadar Matematik derslerinize üç öğretmen, Türkçe ve Sözel Mantık derslerinize bir öğretmen girer. Böylece tam DÖRT farklı hocanın deneyiminden ve sınava yönelik taktiklerinden faydalanırsınız.

Her biri en az 5-8 yıl deneyimli hocalarımız sayesinde DGS formatını, zamansal sorunu aşmaya yarayan ipuçlarını öğrenecek, pek çok kısayol sayesinde iyi bir üniversiteyi kazanma şansı yakalayacaksınız!

Dönem başında yapılan Seviye Tespit Sınavı sayesinde herkes Matematik seviyesine uygun gruplarda eğitim alır. Böylece hızlı veya yavaş gidiyor şeklinde bir uyumsuzluk oluşmaz.

DGS’de birçok soru yakaladığımız ders içi fasiküllerimiz sayesinde dönem boyunca soru yazmakla vakit kaybetmezsiniz ! Böylece bir derste 10-15 örnek soru görebilirsiniz.

Her konu işlendikten bir ay sonra normal seansınızdan farklı bir saatte tekrar işlenir. böylece bir konuyu ekstra kursa katılarak iki kez dinleyebilirsiniz.

Derse katılamadığınız zamanlarda eğitim danışmanlarımız sizi arayıp kaçırdığınız dersi hangi gün telafi edeceğiniz hakkında bilgi verir. Böylece hiçbir konuda eksik veya geride kalmazsınız.

Haziran ayına geldiğinizde tüm konularınız biter ve sınava kadar dönem başından beri gördüğünüz tüm konuları kamp fasiküllerimizle tekrar edersiniz.

Haftanın 6 günü 09.00 – 17.30 saatleri arasında istediğiniz zaman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir, bire bir alabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok satan DGS yayını Tasarı Yayınları’ndan süper kaynaklar ! Kurs dönemi boyunca yaklaşık 30 bin soruluk pek çok kaynak alırsınız. Böylece ekstra yayın almaya ihtiyacınız kalmaz.

DGS formatına uygun pek çok deneme sınavı ile kendinizi defalarca ölçün !

Türkiye Geneli deneme sınavlarımıza 10 bin civarında kişi katılır. Böylece rakipleriniz arasında nerede olduğunuzu görür, buna göre çalışmalarınıza yön verirsiniz.

Dönem boyunca alacağınız kaynaklar sayesinde ÖSYM mantığıyla hazırlanmış farklı soru tarzlarını görür ve sınava tam anlamıyla hazırlanmış olursunuz.

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel program hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşmenizi sağlarız.

Alacağınız Kaynaklar

DGS'YE ÖZEL EN ÇOK SORU TUTTURAN KAYNAKLAR !

İzmirliye Sorduk: En İyi DGS Kursu Hangisi?

DGS KURSUMUZLA İLGİLİ DAHA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM !

    Kurs Türü :

    [cool-process type=”default” steps-in-row=”4″ show-posts=”4″ animation=”yes”]