Back

KURS ÖZELLİKLERİ

Tam 650 saat eğitimle İzmir birincisi! Eğitimin yoğun olmasının sebebi, YÖS’ün zamana dayalı olması, yani adayların en çok zaman konusunda sorun yaşamasıdır. Bol pratik yapma şansı bulacağınız bu eğitimle kazanacaksınız!

Matematik konusundaki özgüvensizliği yok eden, işlem hatasını sıfıra indiren program. Bir şeyleri bildiğinizi kabul ederek değil, sıfırdan her şeyi öğreterek hazırlıyoruz. Böylece matematikten korkmayacaksınız!

Tasarı’da dönemin başından sonuna kadar matematik derslerinize iki öğretmen girer. Böylece iki farklı hocanın deneyiminden ve sınava yönelik taktiklerinden faydalanırsınız.

Her biri en az 5-8 yıl deneyimli hocalarımız sayesinde YÖS formatını, zamansal sorunu aşmaya yarayan ipuçlarını öğrenecek, pek çok kısayol sayesinde iyi bir üniversiteyi kazanma şansı yakalayacaksınız!

YÖS’le bire bir aynı formattan oluşan ders içi fasiküllerimiz sayesinde dönem boyunca soru yazmakla vakit kaybetmezsiniz ! Böylece bir derste 10-15 örnek soru görebilirsiniz.

Temel Matematik konuları işlendikten bir ay sonra normal seansınızdan farklı bir saatte tekrar işlenir. Böylece bir konuyu Ekstra Vitamin Kursu’na katılarak iki kez dinleyebilirsiniz.

Nisan ayına geldiğinizde tüm konularınız biter ve sınava kadar dönem başından beri gördüğünüz tüm konuları kamp fasiküllerimizle tekrar edersiniz.

Haftanın 6 günü 09.00 – 17.30 saatleri arasında istediğiniz zaman öğretmenlerimize sorularınızı sorabilir, bire bir alabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok satan YÖS yayını Tasarı Yayınları’ndan tam 21 kaynak ! Kurs dönemi boyunca yaklaşık 20 bin soruluk pek çok kaynak alırsınız. Böylece ekstra yayın almaya ihtiyacınız kalmaz.

Tam 15 adet deneme sınavı ile kendinizi defalarca ölçün !

Kursunuzun başlangıcından bir ay sonra rehberlik uzmanlarımız size özel program hazırlar. Böylece düzenli ve disiplinli bir hazırlık yaparsınız.

Dönem boyunca verdiğiniz emeklerin sonucu aldığınız puanı en doğru şekilde değerlendirir ve Türkiye’nin en iyi üniversitelerine yerleşmenizi sağlarız.

ALACAĞINIZ KAYNAKLAR

TASARI YAYINLARINDAN GERÇEK SINAV FORMATINDA SORU TUTTURAN KAYNAKLAR!

DERS İÇİ ÖZEL KONU SORU FASİKÜLLERİ İLE DEFTERSİZ EĞİTİM

YÖS'TE ALACAĞINIZ KAYNAK KİTAPLAR !

    Kurs Türü :