Back

“DGS PUAN HESAPLAMA” applikasyonunu kullandığınızda, (Uygulama Yayıncısı olarak) Kişisel olmayan verilerinizi işleriz. Bu Gizlilik Bildirimi, sözkonusu verilerin ne olduğu, nasıl korunduğu ve işleme konduğunu açıklar.

1.   Gizlilik Bildirim İçeriği

Bu Gizlilik Bildirimindeki bölümler size aşağıdakiler hakkında bilgi verir:


İşlenen Verilerin türleri,

Verilerin işlenme amaçları,

Verilerin işlendiği yerler,

Verileri korumak için uygulanan güvenlik önlemleri,

Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları,

Verilerinizi görüntüleme, değiştirme ve silme,

Bu Gizlilik Bildiriminde yapılan değişiklikler,

İletişim yöntemleri ve bilgileri.

2. İşlenen Verilerin türleri

A – Uygulama tarafından kullanılan Kişisel Veriler


Uygulama kullanıcılardan kişisel veri talep etmemekte, cihazlardaki kişisel verilere erişmemekte ve yerel veya uzaktaki hiçbir sistemde kişisel veri saklamamaktadır.

B – Otomatik olarak oluşturulan bilgiler


Uygulamanın nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olacak anonim veriler toplanıp işlenmektedir. Bu kişisel olmayan veriler uygulamanın hangi tip cihazlar ile kullanıldığı, ekran boyutu, hangi ekranların ne zaman açıldığı ve ekranlarda ne kadar süre geçirildiği, oluşan hatalar,  gibi kullanıma ait verileri içerir.

3. Verilerin işlenme amaçları


A – Amaçlar

Veriler aşağıdaki amaçlarla işlemektedir:

Uygulamanın kullanım deneyimini artırmak için,

Uygulamanın performans ve kararlılık problemlerini tespit etmek için,

B –Verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi

Toplanan veriler üçüncü şahıslara iletilmemektedir.

4. Verilerin işlendiği yerler

Toplanan veriler Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki sunucularında tutulmaktadır.

5. Verileri korumak için hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır?


Verilerin güvenliği bizim için çok önemlidir. Verilerin kayıp ya da herhangi bir yasadışı işleme karşı korumak için aşağıdaki tedbirleri uyguladık: sunucularımızı güvenlik duvarları, SSL bağlantıları yoluyla koruma. Bu liste ayrıntılı değildir.

6. Üçüncü şahıslarla ilgili sorumluluk sınırları


Uygulama üçüncü tarafların web sitelerine köprüler içerebilir. Tarafların, bu üçüncü tarafların içeriği, web siteleri veya hizmetleri üzerinde herhangi bir kontrolü veya etkisi yoktur. Üçüncü kişi web sitelerinin ve hizmetlerinin kullanımı için farklı gizlilik politikaları uygulanabilir. Bu Gizlilik Beyanı, yalnızca taraflar tarafından Uygulamanın kullanılması yoluyla elde edilen verilerle ilgilidir. Taraflar, üçüncü taraf web sitelerinin ve hizmetlerin içeriği, uygulamaları veya işletilmesi ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

7. Verileri Görüntüleme ve Silme


Uygulamanın kullanılması sonucu oluşan verilerde kişisel bilgiler yer almadığı ve kullanıcılar ile ilişkilenmediği için bu verilere ulaşmak veya silmek gibi bir ihtiyaç oluşmamaktadır.

8. Güvenlik


Verilerin güvenliğini sağlamak, bilgi kaybını ortadan kaldırmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, verilerin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez.

9. Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler


Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü Uygulama aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır ve kabul ve taahhüt eder.

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra Uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Bildirim’i kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen Bildirimi kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kaldırmanız ve onu daha fazla kullanmaktan kaçınmanız gerekir.

10. Herhangi bir sorunuz ya da açıklamalarınız varsa ne yapacaksınız?


Bu Gizlilik Bildirimi ile ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamalarınız varsa, lütfen bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçin.

info@izmirtasari.com.tr

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 9 Kasım 2023 tarihinde güncellendi.