Back

SÜPER SORU KAMPI

Değerli DGS Şampiyon Adayı, sana özel olarak hazırladığımız Süper Soru Kampı içeriğimizde bugüne kadar elde ettiğin tüm kazanımları  güçlendireceğini ve kalıcı hale getireceğini umuyoruz. Süre sorunumuzu ortadan kaldıracak hıza ulaşacağın Süper Soru Kampında her hafta bol bol farklı soruları çözeceğiz ve pratik yaparak gücüne güç katacağız.

Sınava hazırlık yaptığın bu son süreçte her hafta yapman gereken ne varsa Süper Soru Kampında görecek ve uygulayacaksın. Peki neler ekledik kampa? diyecek olursan şöyle anlatalım. Sayılarla başlayan serüvenine Cebir’i ekledik. Problemleri problem olmaktan çıkartacak dersleri de programa dahil ettik. Olmazsa olmazımız olan Sayısal Mantık dersleriyle artık süre sorunu yaşamayacağımızı biliyoruz ve son olarak Geometri dersleriyle de sınavdaki netlerini taçlandıracağına eminiz. Sözel Mantığın Şifresi ve Paragrafta Hız dersleri Türkçe’de hatasız ilerlememizi sağlayacak.

Şimdi programına bir göz atalım ve neler yapacağız birlikte inceleyelim.


SAYILAR EKSTRA


Her hafta Sayılar Ekstra dersleriyle 2 saat geriye dönük konu tekrarları yapacağız ve ilk konuları hatırlayacağız.


CEBİR PLUS


Cebir Plus dersleriyle 2 saat işlem yeteneğini güçlendirecek ve hızımızı x2 yapacağız.


PROBLEMSİZ PROBLEMLER


Problemsiz Problemler dersleriyle 2 saatlik dilimde denklemi doğru kuracak, en çok soru gelen konudan soru kaçırmayacağız.


MANTIKMATİK


Mantıkmatik dersleriyle her hafta 2 saat boyunca  kısa yolları öğrenecek ve yeni nesil sorular çözeceğiz.


MULTİGEOMETRİ


Multi Geometri dersleriyle her hafta 2 saatimizi dolu dolu geçirerek herkesin soru kaçırdığı alanda hatasız ilerleyeceğiz.

DGS’de sadece matematik yaparak iyi üniversite elde etmenin kolay olmaması, son 3 yılda gelen Türkçe sorularının başarıyı belirleyen en temel faktör olması ve git gide artan Türkçe katsayısı ile vazgeçilmez konuma ulaşan Türkçe sorularında artık başarılı olacaksın. Nasıl mı? Hemen bahsedelim.

Her hafta Paragrafta Hız derslerinde ikişer saat boyunca sınavda en çok soru gelen  konuları  derinlemesine inceleyeceğiz ve pratik çözüm metotlarıyla kısa sürede büyük hız kazanacağız. Ben bu bölümü boş bırakıyorum dediğin Sözel Mantık sorularını artık her hafta iki saat sürecek Sözel Mantığın Şifresi dersleriyle tamamen dolduracaksın! Bu derslerde göreceğin teknikler ve yöntemlerle hem hızlı olacak hem de doğruya ulaşacaksın.

Kamp Soru Çözüm Dersleri 8 Saat

Sayılar Ekstra 2 Saat

Cebir Plus 2 Saat

Problemsiz Problemler 2 Saat

Mantıkmatik 2 Saat

Multi Geometri 2 Saat

Paragrafta Hız 2 Saat

Sözel Mantığın Şifresi 2 Saat

TOPLAM = 22 SAAT DERS